CilT BAKIMI 4 IPUÇLARI

CilT BAKIMI 4 IPUÇLARI

Erkek cilt bakımı ipuçları, hangi yaşta olursa olsun, mükemmel görünümlü bir cilt isteyen bir erkek için önemlidir.

Erkekler de harika hissetmek ve güzel görünmek isterler, ancak bu, banyodaki saatleri harcadığımız veya erkek cilt bakım ürünlerinde tonlarca para harcadığımız anlamına gelmez.

Tıraş, yüzünüzdeki cildinize çok fazla zarar verir, ancak erkekler için doğru ürünler ve deri uçları ile cildinizi koruyabilir ve kırışıklıkları ameliyat olmadan önleyebilirsiniz.

Aşağıda, yağlı ciltler, hassas ciltler, kuru ciltler ve daha fazlası gibi çeşitli cilt tipleri için en iyi erkek cilt bakım ürünleri hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Doğru erkek cilt bakım ürünlerini kullanmaya ne kadar erken başlarsanız, sağlıklı bir cilt elde etmeye ne kadar çabuk başlarsanız, daha iyi bir görünüme sahip olursunuz ve yaşlanma belirtileri göstermeniz de engellenir (ve çoğu kez güveni artırır).

Aşağıda, Amazon’da bulunan erkekler için en iyi cilt bakım ürünleri seçilmiştir. Bu ürünler, erkeklerin sahip olduğu farklı cilt tiplerine göre bölünmüştür. Ancak, bunlar kişisel derecelendirmelere ve tüketici avantajlarına dayalı önerilerdir, ancak ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek veya diğer ürünler için gezinmek için bağlantılara tıklamaktan çekinmeyin.

Cilt tipiniz için formüle edilmiş bir ürünü kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Erkek cilt bakım ürünlerinden başka, cildiniz için tıraş ürünleri satın almak, aynı zamanda tıraş bıçağı veya batık kıllar anlamına gelen valiyi tıraş etmenize de yardımcı olacaktır.

Yüzünüz, çoğu insanın sizi aradıklarında veya sizinle konuştuklarında aradıkları ilk şeydir. Görünüşüne yatırım yapmak kesinlikle buna değer çünkü harika görünümlü bir cilde sahip olmanız kendinizi daha güvenli hissetmenize yardımcı olacaktır.

Eğer varsa derinin ne tür biliyor musunuz?

Ben cilt ne tip? Bu erkek, erkek cilt bakımı öğrenmeye zaman düşünmek ortak bir sorudur. Orada farklı cilt tipleri ve cildinize özen bir erkekleri seçimi söz konusu cilt bakım ürünü veya işlemde yardımcı sahip derinin ne tür bilmek.

Örneğin, çoğu erkek hassas bir cilde sahiptir ve daha iyi bir tıraş ve daha iyi bir görünüm elde etmenize yardımcı olmak için hassas cilde sahip erkekler için tasarlanmış ürünler vardır. Bazı erkekler yağlı bir cilde sahip olabilir ve donuk bir nemlendirici veya yüz ile yıkayarak bunu kontrol edebilir. En önemli cilt tipleri:

– Normal cilt
– Hassas cilt
– Yağlı cilt
– Kuru cilt
Hangi cilt tipini bilmiyorsanız, o zaman erkek cilt bakım ürünlerini satın almadan önce bunu anlamak için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun. Hafif veya ciddi bir cilt probleminden şikayetçiyseniz, herhangi bir ürünü kullanmadan önce bir dermatoloğa danışmanız en iyisidir.

Erkekler için NORMAL cilt bakımı

Cildiniz çok kuru veya çok yağlı değilse, muhtemelen normal bir cildiniz olur.
Sivilce nadirdir ve gözenekler küçüktür. Normal cilt, eşit, düzgün ve sağlam bir tondadır. Eğer öyleyse, o zaman … Tebrikler!

Cilt bakımı kadar uzağa gidiyorsun. Yapmanız gereken tek şey günlük bir yüz temizleyici kullanmak, her gün yüz fırçalamak ya da ihtiyaç duyulduğunda, biraz toner koymak ve yüzünüzde bir nemlendirici ile bitirmek ve işiniz bitti. Normal ciltli erkekler için yüz ürünleri bol ama burada cilt bakımı için önerilen bir liste.

Normal Ciltli
Erkekler için Yüz Yıkama Normal ciltli erkekler, hemen hemen hiç bir ürünü tercih edebilir. En önemli adım sağlıklı cildinizi korumaktır. Normal deri ayrıca kimyasallara herhangi bir alerji ya da kötü reaksiyonlar denemek anlamına gelir, ancak olabildiğince organik bir deneyim için doğal yüz yıkar. Bir yüz yıkama her gün kullanılır, bunu sabahları, geceleri veya her ikisinde de kullanabilirsiniz! Temelde Yüz için sabun, ama kuruyan ya da yağlı ya temizlemeye bırakmaz iken sadece herhangi sabun, yüzünüze erkekler gerekli malzemelerle için yüz temizleyici içeren. İşte normal ciltli erkekler için en iyi yüz temizleyicilerden birkaçı.

Normal Ciltli Erkekler için Yüz Ovucu
Eğer genel sağlıklı bir cildiniz varsa, ama şimdi biraz yağlı gözüküyorsa ve o zaman bir yüz fırçalama işlemi işe yarayabilir. Muhtemelen yaz aylarında, daha fazla terleme olduğunda. Yaz aylarında, haftada 2-3 kez bir yüz fırçalamak isteyebilirsiniz, ancak kışın belki de sadece bir kez olsun ya da olmasın. Yüzünüzde yağlı bir artış fark ederseniz temel olarak sadece bir yüz fırçalayın. Erkeklerin yüz peelingi iyi sonuçlar verir ve bu ürün size çok uzun bir süre dayanır!

Normal Ciltli Erkekler için
Nemlendiriciler Yüzünüzün nemlendirilmesi, hangi cilt tipine sahip olursanız olun çok önemlidir. Cildinizi genç ve birçok nemlendiricinin de kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olan güneş koruyucuları kullanmasına yardımcı olur.

Erkekler için Hassas Cilt Bakımı
Çoğu erkek, hassas ciltlere ne zaman sahip olduğunu bilir. Cildiniz sizi dışarıda güneşte ve rüzgarda cezalandırır.

Tıraş kremi, parfüm, alkol bazlı ürünler ve bu tür cilt reaksiyonları, acı ve kaşıntılı hissi ayırmak için … işkence.

Eğer öyleyse, cilt ürünlerinize özen gösterdiğinizden emin olun.

Krem yerine jeller kullanıyorsanız. Sonra biraz güneş koruyucu ile bazı tıraş sonrası balsamı koyun.

Gliserin sabunu, koku tipi sabun kullanmayın. Bir ürün kullanıldıktan sonra kızarıklık oluşursa ve bir sonraki aşamaya geçerse, endişelenmeyin, seçilen kişi er ya da geç gelir.

Hassas Ciltli Kadın Yüzünün Yıkanması Hassas
bir yüzün yıkanması , hassas ciltli erkekler için önemlidir. Bu, cildinizi diğer yüzleri temizleyen sert formülü olmadan hidratlı halde tutar.

Hassas Ciltli
Erkekler için Yüz Ovma Hassas bir cilde sahip erkeklerin, bir yüz temizleyici kullanmasına gerek yoktur, ancak cildinizin gerçekten kirlendiğini fark ederseniz, haftada bir veya iki kez bir fırçalama kullanabilirsiniz.

Hassas Ciltli
Erkekler için Nemlendiriciler Hassas ciltli erkekler de günlük olarak bir nemlendirici kullanmalıdır, ancak bu cilt tipi ve yağsız için yapılmış olanı kullanmak önemlidir.

30 Mart 2018 - 12:40

admin

326 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  10 VAKA KIŞ CILT BAKIM IPUÇLARI

  30 Mart 2018

  254 views

  10 VAKA KIŞ CILT BAKIM IPUÇLARI

  Erkek cilt bakımı ipuçları, hangi yaşta olursa olsun, mükemmel görünümlü bir cilt isteyen bir erkek için önemlidir. Erkekler de harika hissetmek ve güzel...

  Siyah nokta 10 tedavi yolu

  30 Mart 2018

  6.472 views

  Siyah nokta 10 tedavi yolu

  Normal Ciltli Erkekler için Nemlendiriciler Yüzünüzün nemlendirilmesi, hangi cilt tipine sahip olursanız olun çok önemlidir. Cildinizi genç ve birçok...

  CILT BAKIMI VE MAKYAJ IÇIN 5 TAVSIYE

  30 Mart 2018

  258 views

  CILT BAKIMI VE MAKYAJ IÇIN 5 TAVSIY..

  Örneğin, çoğu erkek hassas bir cilde sahiptir ve daha iyi bir tıraş ve daha iyi bir görünüm elde etmenize yardımcı olmak için hassas cilde sahip erkekler...


Haydi Sende dostchat.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi dostchat.com

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli